GETMYADS İLE PARA KAZANMANIN YOLLARI

GetMyAds İle 5 Farklı Şekilde Para Kazanabilirsiniz

PAYBACK/GERİ ÖDEME

GetMyAds’de her bir reklam paketi 1 Jeton olarak tanımlanır ve 1 Jeton = 50 $ dır.1 jetonun ömrü 600 gün ile sınırlıdır. GetMyAds, aldığınız her reklam paketine 600 Gün(20 ay) boyunca günde %1 geri ödeme kazandırır. Siz 50$ karşılığında 1 jeton alarak GetMyAds’e satış ortağı olduğunuzda bu reklam alanlarını kiralamış olursunuz ve yatırımınız için günde %1 (50$ için 0,50$/gün) geri ödeme alırsınız. Günlük kazancınızın %50si nakit kasanıza yüklenirken %50si yeni reklam paketleri almanız için yatırım kasanıza zorunlu olarak yatırılır. İşte bu sayede sürdürülebilir kazanç elde edersiniz.

Örneğin 1000$ yatırdığınızda günlük %1 geri ödeme olarak 10$ alacaksınız. Bu 10$’ın 5$’ı nakit kasanızda 5$’ı ise yatırım kasanızda birikir. Dilerseniz nakit kasanızdaki parayı da çekmeden her 5 günde elde edeceğiniz 50$ ile bir jeton daha alabilirsiniz.

Tek seferde 1000 adete kadar jeton alma hakkınız var ve sistemi hiç kimseye tavsiye etmeseniz bile geri ödeme programı ile günlük 250$ banka hesabınıza aktarabileceğiniz pasif bir gelir edersiniz.

SEVİYE BONUSLARI

Bireysel hesabınızda 500, 750 veya 1000 aktif jetona ulaşırsanız havuzdan sadakat bonusları elde edersiniz. Bu havuz 1 ay içerisinde satılan bütün jetonlardan oluşur ve GMA, sadık müşterilerine güzel bir bonus olarak dağıtır.

ÜYE PROGRAMI

Müşteri ve yeni üye olarak GetMyads’e yeni üye kazandırdığınız zaman bu üyenin her jeton alışında 6$ komisyon elde edersiniz. Bu miktar alınan her jetondan %12 komisyona tekabül eder.

Birinci derinliğinizde 10 müşteriniz olduğunu ve her birinin ayda 10 jeton aldığını varsayalım. Bu demek oluyor ki ayda 600$ ekstra komisyon kazanacaksınız. Referanslarınız ne kadar çok olursa üye programı kazancınızda o kadar artacaktır.

ALT ÜYE PROGRAMI

Referans olduğunuz üyelerin referanslarından da %12 yani jeton başına 6$ ek gelir elde edebileceğiniz bu program sayesinde ikinci derinlikteki üyelerinizden de komisyon alabilirsiniz. Onlara ne kadar çok yardım ederseniz ikinci derinlikteki üyelerden o kadar çok gelir edersiniz.

DANIŞMANLIK(MENTOR) BONUSU

Bu satın alınan jetonların %16 sından oluşan havuzdur. Bu her 50$’lık jeton satışının havuza 8$’ının aktarıldığı manasına gelir. Aktif olarak çalışıp en çok büyümeyi gösteren üyeler daha fazla komisyon verilerek ödüllendirilir. Şimdilik ikinci seviyenizin sattığı her jetondan %2 komisyon alacaksınız. 50$’lık her jetondan 1$ danışmanlık bonusu elde edersiniz. Ekibiniz büyüdükçe bu komisyon oranlarında artış olacaktır.

GetMyAds’de Reklam Kazançları 

Satın aldığınız her jeton için 200 tıklamalık bir reklam paketi satın almış oluyorsunuz aslında. Aklınızı kullanıp bu reklam paketini aktifleştirdiğinizde, hangi siteniz için tıklama çekmek istiyorsanız o sitenin linkini vererek ekstra bir gelir elde edebiliyorsunuz. Örneğin, ürün satışı yaptığınız bir siteniz var ve internette reklamını yapmak istiyordunuz. İşte size fırsat! Satın aldığınız 50$ lık reklam paketi tam da bu işi yapmak için hazır. Eğer 500$ lık paket aldıysanız 2000 tıklamalık reklam verebilirsiniz. İşin güzel tarafı bunun için tekrar ödeme yapmanız gerekmez. Hesabınızdan para harcamanız da gerekmez. Zaten aldığınız paket bunun içindi. Bu harika!

Şimdi sıkı durun. Siteniz yoksa bu tıklamaların size ne faydası olacak? Hemen açıklayayım; GetMyAds, sizin referans linkinizle bir banner oluşturup internet ağında reklamınızı otomatik yapabiliyor. 1 jeton için 200 tıklama, 10 jeton için 2000 tıklama alarak sizin adınıza internet ağında yayınlanan banner reklamlarla yeni üye yapmak için şansınızı artırabilirsiniz! Bu yöntemi mutlaka kullanmanızı öneririm.