1-Geri Ödeme Programı nasıl çalışır ?

Geri Ödeme Programı GetMyAds tarafından bütün müşterilerin şirketin başarısından pay almasını sağlayan bir yeniliktir.
Daha iyi şartlara gelmemizi sağlayan, müşterilerimize Geri Ödeme Programı ile teşekkürlerimizi iletiriz. Her alınan jeton Geri Ödeme programına 600 gün boyunca katılır.
Her jetonun %40’ının %50’si yani %20’si Geri Ödeme havuzuna gider. Bonuslar havuzdan ödenir. Bu bonusları dinamik olarak dengede tutacağının ve farklı değerlerde olacağının anlamına gelir. Ortalama toplam jeton miktarı bir önceki hafta satılan jeton miktarı ile orantılıdır.
Geri Ödeme havuzu GetMyAds’nin saatlik ödemelerine bağlı olarak dalgalanır.
Örnek: 10 adet jeton aldığınızı varsayalım, $500 dolarlık maliyeti olan yatırımın size günlük %1 yani $5 ve saatlik $0,2083 getiri sağlar.
%50 si sizin komisyon hesabınıza ve diğer %50 si yeni jetonlar almanızı sağlayan, jeton hesabınıza aktarılır. Diğer hesabınızdaki miktarlarıda ayrıca isteğiniz doğrultusunda yeni jeton almak iç-çin kullanılabilinir.

2- İnternet sitem yok – Jetonlar ile ne yapabilirim ?

Jeton ile GetMyAds’yi ziyaret eden ziyaretçiler için İnternet sitesi sahibi olmanıza gerek yoktur.
Kendinizi üye olarak kaydederek ziyaretçileri size referans olan kişilerin ağına yönlendirerek komisyonunuzu alabilirsiniz.
Tavsiye edilen ürünleri müşteriler doğal olarak heyecanlanarak anında alabilirler.
Her ağ sizin seçtiğiniz ürün(ler)e size ve üyelerinize link sağlar. Linklerden kazanılan bütün komisyonlar GetMyAds hesabınızın itibarını artırır.

Geri Ödeme havuzunda jeton geçerlilik süresi 600 gündür, reklam bulundurmasanız dahi bu sizin jetonunuzu geçersiz kılmaz. İstediğiniz zaman reklam alabilirsiniz.

3- Yeni müşterileri ve üyeleri nasıl elde ederim ?

Panonuzun sol ortasında GetMyAds’nin tanıtım videosunuda içeren açılış linki göreceksiniz.
Dilinizi seçerek bu linki arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza gönderin.
Sosyal ağınızda linki paylaşarak daha fazla insanın GetMyAds ile ilgilenmesini sağlayın.

4-  Üye programından ne kadar kazanabilirim ?

Yeni müşteri elde ettiğiniz zaman, müşteriniz aktif olduğu sürece GetMyAds’de aldığı her jetondan direkt olarak %12 yani 6$ dolar komisyon alırsınız.

Müşteriniz yeni müşteri getirdiği zaman müşterisinin aldığı her jetondan %12’sine tekabül eden 6$ dolar komisyonu hesabına ekler ve böylece sizde aynı oranda dolaylı yoldan %12 komisyonunuz yani 6$ dolarınız hesabınıza eklenmiş olur.

Bunların dışında takımını destekleyen üyelere ayrıca Danışmanlık Bonusu verilir. Danışmanlık Bonusu, üyelerinizin etkinliklerine bağlı olarak artış gösterir.

Bu esnek bir bonus olup havuzdan finanse edilir dağılımlar hesaplamalar doğrultusunda yapılır

Örnek: Yeni başlayan 10 müşterinizin her biri 10 jeton aldığını varsayarsak, bu durumda hemen hesabınıza 600$ aktarılır- ve siz bu komisyonu daha fazla jeton alarak kullanabilir veya hesabınıza aktarabilirsiniz.

10 müşterinizin her birinin 10 müşterisi olduğunu düşünürsek ve bunların her birininde 10 jeton aldığını varsayarsak bu 6000$ dolar kazanacağınızın anlamına gelir ve ilave olarak ağzınızı sulandıran Danışmanlık Bonusunuzda hesabınıza aktarılır.

5- Danışmanlık Bonusu Nasıl Çalışır ?

Danışmanlık bonus havuzu alınan her jetonun %16’lık kısmının %8’inin bu havuza aktarılmasından oluşur.
Temel olarak, takımınız ile birlikte aktif olarak çalışıyorsanız, danışmanlık bonusu size ulaşır. Müşterilerinizi ve üyelerinizi destekleyin ve günlük ödenen danışmanlık bonusunuzun tadını çıkarın.

6- Reklamlarımı nerde görebilirim ?

75 den fazla reklamcılık ağında sezona, pazara ve kullanılabilirliğe bağlı olarak reklamlarımız bulunmaktadır.
Kendi imkanlarınızla yapacağınız reklamlara ziyaretçi gelme şansı çok düşüktür.
Ama internet sitenize izleme pikseli veya ziyaretçi sayacı eklediğiniz takdirde ziyaretçileri takip edebilirsiniz.
Fakat üye linkine başvurup takipçi yada kullanıcı sayacı eklemezseniz sadece o anki ziyeretçileri görebilirsiniz.
Üye ağları ile birlikte bu sistem hakkında kendinizi bilgilendirin, böylece ziyaretçilenizi, tıklanmaları ve izlenimleri takip edebilirsiniz.

7- Kampanyalarım ne kadar süre askıda kalır ?

Kampanlarınızı etkinleştirmek için size en yakın zamanı veriyoruz. Bu telaşlı süre bir kaç gün sürebilir, ayrıca biz gerekli ziyaretçi sayısınıda kampanyanız için hazırlamak zorundayız. Ama en kötü durumda bile kampanyanız 10 güne kadar aktif olur, bu süre zarfında aktif olmayan kampanyalar için lütfen destek ekibimiz ile temasa geçin, işleminizin kesintiye uğramış olabilir.

8- Hangi reklamlara izin verilir ? Hangileri yasaklanır ?

Genel olarak bütün yasal reklamlara izin verilir. Erotik eğlence, yasal olmayan ve ırkçı reklamları yayınlamıyoruz. Saldırganlık içeren reklamlarda yayınlanmaz. Ağımızın kalitesini üst seviyede tutmak için reklamları geri çevirme hakına sahibiz.
İnternet siteleri kendi dillerinde yasalara uymak zorundadır.
Yasal sonuçlardan her zaman internet sitesi operatörleri sorumludur. Herhangi şüpheniz veya sorunuz varsa destek ekibimiz yardım etmekten mutluluk duyar.

9- Farklı dillerde reklam koyabilirmiyim ?

Ne kadar uzun süre GMA’da kalırsanız o kadar fazla reklam koyarsınız, müşterilerinizde sayınızda doğal olarak artar.
Yükselen değerlerle farklı dillerde reklam yayınlama fırsatını elde edeceksiniz.

10- Neden sadece bir kaç reklam alma metoduna sahibim, Jetonlarımla reklam alabilirmiyim ?

Ne kadar uzun süre GMA’da kalırsanız o kadar fazla reklam koyarsınız, müşterilerinizde sayınızda doğal olarak artar.
Yükselen değerlerle daha fazla reklam alma yöntemi elde edeceksiniz.
Tecrübelerimiz yeni başlayan müşterilerimizin çok çeşitli ödeme yöntemlerinden bunalmış olduğunu söylemekte ve bunun sonucunda başlangıç için ödeme yöntemlerini sadeleştirdik.

11- GetMyAds’de birden çok hesaba sahip olabilirmiyim ?

Bir den fazla hesap kara para aklama yasası çerçevesinde kabul edilmez.
Biz her hesabın veya her reklam operatörünün kendisine ait bir bilgisayar/diz üstü bilgisayar olduğunu varsayarız bir hanedeki bilgisayarın birden fazla kullanıcısı olma ihtimali soruyu boşa çıkarır.
Her müşteri ve üye bilgilerini açıkca doğrulamalı ve kendi banka hesabından başka bir bankaya transfer yapmamalı.
Her yasak eylemden, eylemi yapan kişi sorumludur, bunlar inceleme altına alınıp derhal hesaplarının kapatılması gerçekleşecektir.

12- Vergiler – Neleri bilmem gerekir ?

GetMyAds uluslar arası bir şirket olup, herhangi bir vergi(DKV) ödeme zorunda değildir, herhangi bir vergilendirilmeye tabi tutulmaz.
Bu işten işe yaygın uygulamadır. Kendi ülkenizde kendi verginizi ödemek zorundasınız. Yasalar hakkında size herhangi bir şey öneremeyiz ama vergi kaçırmamanızı öneririz.

13- Komisyon ödemeleri nasıl gerçekleşir ?

Ülkenize bağlı olarak ödeme seçenekleri elde edeceksiniz. Dolandırıcılıktan korunmak için ve kara para aklama yasaları sebebiyle yeni müşteriler ve üyeler için ilk ödeme talepleri onaylama işlemine tabi tutulacaktır.
Onaylama işlemi en sade şekilde yapılacaktır, zorlu bir şekilde gerçekleşmeyecektir. Ama yasalar uygulanacaktır. İlk ödeme talebi bir defaya mahsus otomatik olarak doğrulama işlemine tabi tutulacaktır.
Gelecekte bu süreç uygulanmaz. Ödeme doğrulama işleminden sonra seçtiğiniz yöntem dahilinde bankanıza yada diğer ödeme seçeneklerine yapılır. Herhangi bir gecikme olması durumunda destek ekibimiz size yardım edecektir.